Доставка і оплата

оплата:

У нашому магазині ви можете оплатити товари картами Visa, Master Card, Maestro або скористатися інтернет-банкінгом Приват24. Оплата також можлива при отриманні товару на Новій Пошті.

Так само ми надаємо можливість оплати через систему простих платежів liqpay.

доставка:

Відправлення здійснюється в той же день але в робочий час з 10:00 до 17:00. Якщо замовлення було оформлено не в робочий час він буде відправлений на наступний робочий день.

Доставка товарів здійснюється в усі регіони України, транспортними компаніями “Нова Пошта” та “Укрпошта”.

При доставці товару через Укрпоту потрібно 100% передоплата.

При купівлі товару понад 1500 грн. доставка безкоштовно!

Параметри посилок, які приймаються до відправлення:
максимальна сторона – не більше 150 см
максимальна вага посилки – не більше 30 кг

Обмін і повернення:

Ми гарантуємо право на повернення, товару який не підійшов, протягом 14 календарних днів після отримання. Обов’язковою умовою для повернення або обміну товару є те, що товар не був у вживанні, і споживач може пред’явити всі оригінальні супровідні документи (упаковка, ярлики і ін.), А також документи, які підтверджують факт оплати (накладна, чек, інші документи) , а також споживач повинен вказати об’єктивну причину повернення.

У разі повернення або обміну доставка оплачується клієнтом. Якщо клієнтові був, доставлений неякісний товар або не той товар, який був замовлений клієнтом, вартість повторної доставки оплачується інтернет магазином.

Але пам’ятайте, що згідно Закону України “Про захист прав споживача” поверненню та обміну не підлягають: натільна білизна, товари для немовлят, постільна білизна, дитячі м’які іграшки без видимих ​​дефектів і явного шлюбу.

Приємних Вам покупок!

змінити